Konfidentova permanentní kampaň

23.03.2018 10:48

My ty prachy seženeme,

25 milionů nejsou žádné peníze.

Takhle vládne Babiš

Michaela Ryšavá, Václav Dolejší

Zprávy "Seznam"

 

VŮDCE ANOFERTU objíždí regiony a všude vyzývá místní představitele, aby si sepsali na papír všechno, co potřebují.

https://img.cncenter.cz/img/12/full/4778045_.jpg

Konfident Bureš svou přítomností oblaží (nebo zamoří) i náš kraj.

Repro: Info

 

 

Leadeři sociální demokracie dnes začnou vyjednávat s hnutím ANO o programu společné Babišovy vlády, do níž zvažují vstoupit. Ovšem bez ohledu na jejich požadavky premiér v demisi Andrej Babiš už učinil řadu závazků pro příští kabinet.

 

Školy, školky, dálnice, silnice, obchvaty, sportoviště, muzea, kulturní památky, nemocnice... Vůdce hnutí ANO se svou vládní sestavou navštívil dva kraje a sliboval pomoc. Teď se chystá do dalších.

 

Ve Zlínském a Libereckém kraji vyzval představitele místní samosprávy, aby si dali na papír, jaké investice potřebují. A vláda pak prý rozhodne, jestli jim na to dá peníze.

 

Kromě toho, že ve většině případů premiér v demisi slibuje, že peníze budou na skoro na všechno, imponuje příznivcům šéfa hnutí ANO i styl, jakým krajské návštěvy vykonává.

 

V podstatě dodržuje slib, že stát řídí jako firmu, když před veřejností „péruje” své ministry jako podřízené - někde kvůli chybějící školce, jinde třeba kvůli nedokončenému obchvatu.

 

Podle opozice Babiš vede permanentní kampaň, kterou zakrývá, že se mu nepodařilo doposud splnit svůj hlavní úkol - pět měsíců po volbách získat podporu a důvěru Poslanecké sněmovny pro svůj kabinet.

.....

https://img.cncenter.cz/img/12/article/3581222_andrej-babis-politika-kampan-volby-grafika-v0.jpg?v=0

Repro: Info