Životní prostředí Napajedla

Životní prostředí a jeho kvalita je často jedno z nejdůležitějších kritérií pro život v určitém městě, obci, regionu, ale třeba i čtvrti. Vzhledem k různým podnikatelským zájmům dochází i na území našeho města k poškozování životního prostředí. Tato rubrika je určena pro ty kdo mají na téma životního prostředí co říct, ale nedostává se jim veřejného prostoru k vyjádření svých obav v případě, kdy hrozí nenávratné škody na životním prostředí a volení politici ani úředníci státní správy na oprávněné obavy nereagují!

Diskusní téma: Životní prostředí Napajedla

likvidace zeleně pokračuje

Svaťa | 31.03.2015

Včera začalo masivní kácení stromů za radnicí a sokolovnou.Je na to smutný pohled.Jediný strom, který am asi zůstane je ten nejhorší škaredý jerlín s pamětní deskou.Betonová lobby opět vítězí na celé čáře. Kdyby je chtěl vzít čert!!!

Re: likvidace zeleně pokračuje

pařez | 06.10.2015

I čerti mají svou důstojnost.

Na místo řešení problémů jen plané sliby pro kamery

Svaťa | 01.04.2014

https://www.zdravanapajedla.cz/namisto-reseni-problemu-jen-plane-sliby-pro-kamery/

ZVONEČNÍK - ekologická platforma v rámci ČSSD

Jarda | 07.11.2013

https://www.zvonecnik.estranky.cz/clanky/napady-a-iniciativy/prohlaseni-k-povolebni-situaci.html

Slavia

ridli | 27.12.2012

Všem stěžovatélům bych doporučil se pořádně porozhlédnout po arealu Slavia, případně kolem, pak by možná zjistili skutečného znečišťovatele ovzduší a zbytečně by neplácali do vody

tavírna hliníku

občan žijící u PZ Slávia | 22.10.2012

Tak máme za sebou krásný víkend co se týká počasí, ale bohužel opět nám jej pokazila hliníkárna, která jela přes víkend a obtěžovala celé okolí.Jak dlouho ještě zodpovědní úředníci nechají devastovat životní prostředí občanům Napajedel???

Přidat nový příspěvek