Příspěvky, odporující zákonům ČR, resp. morálce - např. rasistické, vulgární, hanobící - budou mazány.

Upozornění

Administrátor | 28.01.2018

Od minulého týdne (po nějaké změně programového schématu od provozovatele webnode) nelze na stránky promítat obrázky "odjinud".

Budu z výše uvedeného důvodu na náš web vkládat pouze texty, resp. odkazy, sem-tam doplněné interně uloženými obrázky. Občas samozřejmě zkusím, zda se v programu provozovatele něco nezměnilo.

Jak jsem viděl na jiných, např. mobilních stanicích, které neměly výbavu fontů stanice mé, prohlížeče stejně promítají jiným čitatelům vzhled, který se od původního liší. Nahrát do mobilů několik desítek nových fontů? Nemožné.

Budu muset stránky přizpůsobit době, která velí zjednodušování. Od středy by měl web na návštěvnických stanicích a noteboocích ukazovat to, co do něj bylo vloženo. Za mobily neručím, tuto techniku používám minimálně a nebudu se jí tedy podrobovat.

Obrázky

Administrátor | 03.02.2018

Zdá se, že centrální admin opravil nedostatek (který zde již před cca třemi lety vzniknul též). Jedeme dál.

Re: Obrázky

Administrátor | 18.02.2018

Pouze částečně, ale zaplať Pán Bůh alespoň za to.

Prodej s.r.o.

Pozdámecký | 28.12.2017

Celkem v tichosti proběhnul jistý převodní akt a zámek změnil majitele - ne že by byl prodán sólo; došlo k převodu právnické osoby, objekt vlastnící, na jiné majitele.

Pí. Gajdošíková se poroučela k 30. červnu 2017 a po drobné mezihře nastoupil na místo jednatele a spolumajitele společnosti Vladislav Masalov z Moskvy (ne zlínského hotelu, ale Moskvy opravdové, ruské).

Jakpak asi bude pí. starostka jednat o průchodnosti parku nyní ?

Re: Prodej s.r.o.

Volič ČSSD | 06.01.2018

To vyřeší ne pochybně pan Fujcik, ten jako zastupitel pracuje pro občany Napajedel do roztrhání těla, jak uvádí ve svých příspěvcích. Jen bohužel není vidět žádný výsledek kromě jeho rádoby vtipných příspěvků na facebooku. Právě na tokové členy ČSSD doplatila a stala se nevolitelnou. Pane Fujcik začátkem volebního období jste zde psal co jste vše vykonal pro dobro občanů Napajedel. Blíží se konec volebního období nechtěl byste zrekapitulovat Vaši činnost jako zastupitele?
Děkuji za Vaše vyjádření případně rekapitulaci Vaší činnosti,

volby!

nepřekvapený | 22.10.2017

tak se to ukázalo. absolutní prázdnota soc dem. Lídři, kteří nikdy nepracovali a jsou úplně mimo realitu. Snížili jsme nezaměstnanost - prázdné heslo, neboť nezaměstnanost snížili podnikatelé, kteří přes klacky od vlády podnikají, daří se jim, zvyšují výrobu. takže prázdnota. Možná snížilo nezaměstnanost to množství nových úředníků. Pochodovali jsme za vyšší mzdy. tak jsme přidali řidičům autobusů -podnikatelé zaplaťte si to. přidali jsme úředníkům - obce hledejte na to peníze. Zavedli jsme povinnost umístit do školky děti od tří let, poslední ročník zadarmo - obce zaplaťte si to. Prostě z cizího krev neteče. Sliby, sliby, sliby. tak jsme vám to spočítali. ještě že jste nestihli schválit těch 300 zákonů kvůli krizi. To by byl teprve šrumec. Stačíte je vůbec číst ? nejsou spousty zákonů v konfliktu mezi sebou ? Chudáci podnikatelé a občané této země. Nepracujte, postaráme se o vás, pracujte, odrbeme vás. Díky, nechceme.

Zasloužený totální debakl !

Svaťa | 23.10.2017

Nejhorší výsledek voleb sociální demokracie od obnovení činnosti v r. 1989.Sedmé místo je jen odrazem činnosti vedení MO v Napajedlích.Hlavní je být zvolen do OVV či KVV a tím jejich zájem končí. V zastupitelstvu většinou sedí a mlčí, problémy občanů jsou jim ukradené.Jako vrchol je blahopřání Aleně Gajdůškové ke zvolení.Tato "DÁMA" se stará jen sama o sebe.Spolu se Špidlou radila Sobotkovi a podle toho to dopadlo.Takové lidií patří vykopat ven z partaje.Místní organizace soc.dem. je zralá na rozpuštění.

Re: Zasloužený totální debakl !

občan | 23.10.2017

tak, tak, za odpovídající práci odpovídající odměna. ČSSD celkově a zejména v Napajedlích je tak pouze pro legraci. To, že se zpronevěřila svým slibům je na pováženou, ale to jak se někteří členové Napajedelské organizace veřejně prezentují na facebooku je katastrofa

Blahopřání

administrátor | 24.10.2017

Za mne pouze: slušností je poblahopřát k úspěchu.
Jinak se asi shodneme, že jde o celorepublikový výrazný průšvih, který vyžaduje komplexní restart (na všech úrovních) ČSSD.

to má ten náš stát vedení

překvapený | 23.05.2017

tak jsme medii informováni o nějaké vládní krizi. Vláda neschválí díky ní 300 ! zákonů. Stačí je poslanci vůbec přečíst ? a my se jimi máme řídit ? Ale co po premiérovi, který podá demisi nedemisi. Který připravuje ústavní žalobu na prezidenta, který se den před státní návštěvou Číny nevěnuje jeho návrhům, ale připravuje se na tuto cestu. A co dělal prezident v Číně ? z novin víme, jen že si zavtipkoval na účet novinářů. Potom jej zesměšňovali za pozdní příjezd na fotografování. Uvědomují si ti pisálci, že na prezidenta země velikosti čínské ubytovny čekali význační státníci ? že se nefotili bez něj. Kdo je tedy osobnost. Asi ti novináři, kteří jak slípky čekají několik dní na propuštění vraha nevraha, v každém případě podvodníka a zloděje, aby z něj udělali celebritu. Vlastně tu z něj udělal dle slov premiéra prezident. Ale jak se říká, ryba smrdí od hlavy. A včem je babiš špatný ? to nám denně několikrát v televizi i radiu vysvětluje novodobý hrdina M.K., vzor veškeré poctivosti. a nejmenovat novou ministryni kvůli zeťovi ? no to už je vrchol !

Re: to má ten náš stát vedení

kamil | 24.05.2017

https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_politick%C3%BDch_af%C3%A9r_v_%C4%8Cesku

Miloše tam máš 7x, mohla být osmička kdyby to pustil do korunovačních klenot
Andrej už je tam taky zaháčkovanej, to má ještě na triku korunové dluhopisy a nějaké další drobotiny. ;)

Re: to má ten náš stát vedení

moravan | 24.05.2017

V čem je Babiš špatný? Legrační otázka, nebyla snad myšlena vážně. Týpek, který začne karieru udáváním a pak "buduje" švindlem (Agrofert je v základě uloupená pobočka PZO Petrimex) nestojí za nic. Bohužel nás, poplatníky stojí miliardy.

dodatek

moravan | 24.05.2017

No a Váš prezident? Když Burešovi přiklepnul Unipetrol za hubičku, má také máslo na hlavě - s. Bureš nikdy podnik nezaplatil, za rok jej vytěžil a vrátil státu.
Prezident ať se klaní čínským soudruhům a tiskne k agentu Putinovi, naštěstí na absolvování dalšího funkčního období (natož kampaně) fyzicky nemá.

zastupitelstvo

občan | 28.04.2017

Vážení zastupitelé za ČSSD, co děláte v zastupitelstvu pro občany?

snáznuto

administrátor | 29.03.2017

Smazán nesrozumitelný text.

Napajedla bez cenzury - březen 2017

Administrator | 10.03.2017

Odkaz na časopis p. Čably z Napajedel - v tomto čísle se převážně zabývá vodním hospodářstvím v naší oblasti a manipulací s informacemi kolem něj:
https://www.cablatomas.cz/sites/default/files/2017-03/2017_02_c02_0.pdf

Zámek

administrátor | 19.12.2016

Možná už bude všem diskusím kolem referenda konec.
https://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/napajedelsky-zamek-uz-je-pry-prodany-majitelka-zatim-mlci-20161216.html

Re: Zámek

Ekonom | 10.01.2017

Administrator:
na žádost přispěvatele smazána zavádějící informace

Re: Re: Zámek

důchodce | 11.01.2017

Můžete uvést, kterými pozemky disponuje p. Hlavačka apod. Hlavačková? (č.parc.) Nemohl jsem to nalézt.

Pozemky zámek

Ekonom | 11.01.2017

Kdybych věděl, že se zeptáte, tak jsem si to uložil.
Na udaném čísle parcely se mi už nic nezobrazuje (na stavební zůstávají tam zámecké údaje). Hlavačku & spol. beru zpět, není to prokazatelné.

Re: Pozemky zámek

Ekonom | 11.01.2017

Vrtá mi to dhlavou, ať zkouším, jak zkouším, nic. Parcela č. 459 mlčí. Asi šlo o překlep.

Re: Re: Pozemky zámek

důchodce | 12.01.2017

Parcela 459 nemlčí, jedná se o budovu zámku. Pan ekonom trochu mlží, trefil kozla...

Vystupovani clenu CSSD

Navstevnik | 19.10.2016

Tímto bych chtěl velice poděkovat paní Kalmárové za její vystoupení v rámci debaty k místnímu referendu. Říká se, že smích léčí a v tom případě by paní Kalmárová mohla z fleku dělat doktora. Musím se přiznat, že takto jsem se už hodně dlouho nepobavil.

Re: Vystupovani clenu CSSD

Návštěvník 2 | 25.10.2016

Všiml jsem si spíše smíchu paní Lompejové ... Je smutné, že se někteří občané chovali vůči jiným, jak hovada! To je to, co vadí mě! Smích bych opravdu neřešil. Já myslel, že jsme tam kvůli referendu ...

Re: Re: Vystupovani clenu CSSD

Navstevnik | 07.11.2016

Smíchu paní Lompejové jsem si nevšiml.
Ale velmi by mne zajímalo (a kde jinde než na tomto webu bych se to měl dozvědět) to, proč zástupci ČSSD vytrvale odmítají respektovat vůli občanů a aktivně vystupují např. proti vypsání referenda zastupitelstvem.

Re: Re: Re: Vystupovani clenu CSSD

Ekonom | 10.11.2016

Jen jestli "vůle občanů" nepředstavuje manipulaci s cílem hodit městu na krk zkrachovalý projekt.
Osoby zainteresované jsou známy - ty ovšem za budoucí finanční úbytě Napajedel odpovídat nebudou. Zato je (v realitním světě) zvykem vyplácení provisí za uskutečněné obchody.

Re: Re: Re: Re: Vystupovani clenu CSSD

Navstevnik | 21.11.2016

Ja myslim, ze se Vam to porad trochu plete. Hlavnim cilem organizatoru je, aby se obcane Napajedel mohli v referendu vyslovit, jakym zpusobem vidi rozvoj mesta (coz by pripadny nakup zamku jiste ovlivnil). Prilis mi neni jasne, proc se odpovedni lide tolik boji zjistit si prani obcanu, jsou nejak osobne zainteresovani na planovanych investicich a pripadny nakup zamku by jim v tomto profitovani zabranil?

Re: Re: Re: Re: Vystupovani clenu CSSD

Ekonom | 22.11.2016

Neplete. Hlavním motivem je vydělat na ztrátovém nápadu, cestou manipulace obyvatel.

Popisujete to sice rozkošně a z úhlu manipulace pravdivě, ale pouze formu akce. Obsah se skrývá v pozadí.

Potvrzením může býti mnohokráte opakovaná lež se zájemci, kteří se nedočkavě třesou na odkup objektu se spekulativně oddělenými pozemky.

Nějaká Napajedla a jejich obyvatelé jsou aktérům dobří leda tak k výdělku.

Re: Re: Re: Re: Re: Vystupovani clenu CSSD

Navstevnik | 29.11.2016

A Vy jste tedy proti referendu z jakého důvodu? Mám pocit, že je to proto, že občané Napajadel jsou natolik hloupí, aby prokoukli toto rafinované schéma (tak jako se to podařilo Vám) a nechali se okrást nějakými blíže nespecifikovanými spekulanty?
Já bych si myslel, ze občane by měli mít možnost se vyjádřit k tomu, jakým způsobem chtějí ve své obci hospodařit. Zvláště pokud se jich třetina aktivně vyjádřila v tom smyslu, že by se k tomu vyjádřit chtěli.
Zajisté se pak všem odpůrcům nákupu zámku zajistí přesvědčit dostatečný počet občanů o spekulantech snažících se je okrást.
Ve svých příspěvcích se snažíte vystupovat velmi informovaně, ale ve své podstatě žádné informace nepodáváte, jen téměř konspirační spekulace.

Re: Re: Re: Re: Vystupovani clenu CSSD

Ekonom | 30.11.2016

Pokud nejste utajený místní bavič, tak kopete velmi "stranně".

Vezmu to po bodech, mám i jinou práci, nežli odepisovat v diskusi na marginálním politickém webu:

1. Nejsem proti referendu, jak jste na to přišel? Pouze tvrdím, že zámecké je vyvoláno jistým marketingovým plánem, jak se zbavit průšvihu a ještě na tom vydělat (na úkor obyvatel města). Pokud by k hlasování došlo, můj tah by vyzněl jednoznačně - proti sanaci nepovedeného záměru a spekulaci pí. Gajdošíkové, Mikela a dalších.

2. Občané nejsou hloupí, bohužel ale manipulovatelní. Referendum obnáší spoustu výdajů, které se těm samým občanům snaží kdosi, kdo chce získati prospěch, vytáhnout z kapes (ano, jde to z městského rozpočtu).

3. Třetina občanů se vyjádřila, že hlasovat chce? Zajímavý údaj - a kolik se jich skutečně vyjádří? Dělal jste někdy nějaký marketingový průzkum, např. na veletrhu? Zjevně ne.

4. Ve svých příspěvcích jsem podal informací dosti, stačí si pamatovat - od rozboru krachujícího projektu z účetnictví fy. Zámek Napajedla, přes předpoklady nákladů sanace průšvihu dvojice Gajdošíková/Mikel, ozřejmění účelu vyvedení pozemků z firmy a t.d.

Nebudu data a ekonomické rozbory stále opakovat dokola, kdo chce, vnímá. Spekulanti ovšem popírají, to mne pranic nevzrušuje.
Veškerá data jsou volně dostupná ve státních databasích, takže pokud máte zájem a schopnosti, tak vezměte kalkulačku do ruky a můžete si vše znovu spočítat.

Toť vše. Vyvolávání referenda "Zámek Napajedla" představuje pouze další podnikatelský tah, jak se zbavit přítěže a ještě na tom vydělat na úkor jiných. Prvním, nenápadným krokem byly obstrukce v parku 2010-2011 - vzpomínáte?

Dnes má být další zastupitelstvo, takže uvidíme .... Mějte se a bojujte.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek